دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • خوش آمدید

img_yw_news
یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷

قهرمانی تیم فوتسال مجموعه مدد ایران در مسابقات هفته دولت در سال 1397

تیم فوتسال مجموعه مدد ایران  در مسابقات داخلی فوتسال دانشگاه علوم پزشکی ایران به عنوان قهرمانی دست یافت. ..

ادامه...

img_yw_news
دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۷

برگزاری سومین جلسه اقتصاد دارو و تجهیزات مجموعه مدد در سال 1397

سومین جلسه اقتصاد دارو و تجهیزات مجموعه مدد ایران روز دوشنبه مورخ 97/06/12 با حضور تعدادی از اعضا در دفتر سرپرست مجموعه مدد ایران برگزار گردید. ..

ادامه...

img_yw_news
دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۷

برگزاری پنجمین جلسه زنجیره استقرار کالا و خدمات مجموعه مدد در سال 1397

پنجمین جلسه زنجیره استقرار کالا و خدمات با حضور اعضا و در دفتر سرپرست مجموعه مدد ایران مورخ 97/06/12 با هدف بررسی مشکلات کدگذاری تجهیزات از سایت IMED برگزار گردید. ..

ادامه...

img_yw_news
سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۷

تقدیر از داروسازان نمونه مجموعه مدد ایران توسط ریاست دانشگاه

به گزارش روابط عمومی مجموعه مدد ایران جشنی به مناسبت روز داروساز با حضور رئیس دانشگاه روز سه شنبه 6 شهریور ماه سال جاری در معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران برگزار  و از داروسازان نمونه مجموعه مدد ایران تقدیر به عمل آمد. ..

ادامه...

img_yw_news
سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۷

برگزاری دومین جلسه شورای راهبردی مجموعه مدد ایران

روز دوشنبه مورخ 97/06/06 دومین جلسه شورای راهبردی مجموعه مدد ایران در سال 1397 با حضور اعضا و سرپرست مجموعه مدد ایران در معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد. این جلسه با هدف بررسی وضعیت موجود مجموعه مدد ایران در سال 1397، میزان بدهی های دارو و تجهیزات مصرف پزشکی به شرکتها،مبحث نیروی انسانی و ... برگزار گردید. این جلسه همزمان با مراسم گرامیداشت روز داروساز برگزار و جناب آقای دکتر ناصری پور ریاست محترم دانشگاه از مجموعه مدد ایران بازدید کردند. ..

ادامه...

سخن آغازین

با استعانت از درگاه حضرت احدیت، مجموعه مدد ایران فعالیت خود را در شرایطی آغاز کرد که راه ناپیموده بسیاری پیش رو دارد. این مجموعه عهده دار امر خطیر مدیریت متمرکز ارائه خـدمات دارویی و هدایت داروخانه های بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی ایران است و می­کوشد ساختاری بایسته در امر خدمات دارو درمانی برپای دارد. و از دیگر سو پشتیبان صادق و صائب هموطنان عزیزمان باشد.
از این روی همکاران ما در این مجموعه در جهت این رسالت بزرگ می­کوشند و برای رسیدن به جایگاهی والا در سطح مراکز دانشگاهی و درمانی تمام همت و تلاش خود را می­گذارند تا با سربلندی، این راه خطیر را بپیمایند.
بی تردید، این مهم جز با رهنمودها و همراهی و همگامی صمیمانه مدیران و مسئولان فنی داروخانه های تابعه به تور مراد نخواهد افتاد. از این رو، برای رسیدن به نتیجه مطلوب و سزاوار، مشتاقانه منتظر و پذیرای ارشادات اساتید، مدیران، مراکز و شرکتهای داروئی و درمانی و دانشگاهی و نقدها و نظرهای صاحبان رأی و مدیران اجرائی هستیم.
نظرات و نقدهای سازنده شما عزیزان درباره این مجموعه، راهگشای ما برای رفع کاستی­ها و جبران لغزشها، و راهنمای مسئولان ذیربط، در مسیر ارتقای سطح کارامدی این مجموعه خواهد بود.

رسالت و افق فعالیت­های ما در مجموعه مدد ایران با شعار " مدد ایران حامی تحول سلامت" در برگیرنده:

-ارتقاء ارائه خدمات دارو درمانی به بیماران

-کاهش هزینه های پرداختی توسط بیماران

-اجرای کامل پوشش بیمه ای دارو

-ملزومات و تجهیزات پزشکی و کاهش مراجعه بیماران به خارج از بیمارستان برای تهیه اقلام مورد نیاز با استفاده از مدیریت هوشمند برای حفظ تندرستی و شادابی مردم کشورمان است.

تلفن تماس گویا: (پیش شماره ۰۲۱)

۸۸۷۷۹۴۸۷

۸۸۱۹۵۹۵۰

۸۸۲۰۵۰۶۹

مسئول دفتر مدیریت : داخلی ۱
معاونت بالینی داروسازی : داخلی ۲

امور اداری: داخلی ۳

امور بیمه گری: داخلی ۴

واحد اداری  : داخلی ۵

امور آموزش و روابط عمومی: داخلی ۶

فکس : داخلی ۷

امور کارگزینی: داخلی ۸

امور کارپردازی : داخلی ۹

آدرس: میدان آرژانتین-انتهای خیابان الوند-بعد از خیابان ۳۷ غربی-پلاک ۶۰ 

  • تماس با ما
  • تماس با ما
  • تماس با ما
  • تماس با ما

متن

متن

متن

متن