دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

img_yw_news
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

سومین کمیسیون خرید مجموعه مدد ایران در سال 1397 با موضوعیت نوار تست قندخون

سومین جلسه کمیسیون خرید سال 1397 مجموعه مدد ایران با حضور اعضا در روز دوشنبه مورخ 97/02/31 با موضوعیت بررسی نوارهای تست قندخون در دفتر سرپرست مجموعه مدد ایران برگزار شد.   ..

ادامه...

img_yw_news
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

مراسم تودیع و معارفه مدیران اسبق و جدید داروخانه بیمارستان شهید فهمیده

روز دوشنبه مورخ 97/02/31 مراسم معارفه مدیر جدید داروخانه بیمارستان شهید فهمیده با حضور مدیر اسبق و سرپرست مجموعه مدد ایران برگزار گردید. ..

ادامه...

img_yw_news
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

راه اندازی داروخانه اتاق عمل جنرال بیمارستان حضرت رسول(ص)

داروخانه اتاق عمل جنرال بیمارستان حضرت رسول(ص) با مدیریت مجموعه مدد ایران در مساحتی بالغ بر 18 متر در 2 فضا جداگانه از تاریخ 97/02/29 راه اندازی شد. ساعات کار داروخانه اتاق عمل بیمارستان حضرت رسول بصورت شبانه روزی  می باشد که از پرسنل توانا در اداره آن داروخانه بهره گرفته شده است.   ..

ادامه...

img_yw_news
سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷

دومین کمیسیون خرید مجموعه مدد ایران در سال 1397 با موضوعیت نتیجه نهایی اقلام ارتز و پروتز

متن خبر مورد نظردومین جلسه کمیسیون خرید سال 1397 مجموعه مدد ایران با حضور اعضا در روز دوشنبه شنبه مورخ 97/02/17 در محل دفتر سرپرست مجموعه مدد ایران و حضور کلیه اعضا و تصمیم گیری نهایی اقلام ارتز و پروتز برگزار شد.   ..

ادامه...

img_yw_news
سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

اولین جلسه شورای مدیران داروخانه های بیمارستانی مجموعه مدد ایران در سال 1397

اولین جلسه شورای مدیران داروخانه های بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی ایران در سال 1397 با حضور سرپرست، معاونین، مشاورین و کلیه مدیران داروخانه های تابعه و تعدادی از اعضای ستاد مجموعه مدد در روز دوشنبه مورخ 97/02/10 برگزار گردید.   ..

ادامه...

سخن آغازین

با استعانت از درگاه حضرت احدیت، مجموعه مدد ایران فعالیت خود را در شرایطی آغاز کرد که راه ناپیموده بسیاری پیش رو دارد. این مجموعه عهده دار امر خطیر مدیریت متمرکز ارائه خـدمات دارویی و هدایت داروخانه های بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی ایران است و می­کوشد ساختاری بایسته در امر خدمات دارو درمانی برپای دارد. و از دیگر سو پشتیبان صادق و صائب هموطنان عزیزمان باشد.
از این روی همکاران ما در این مجموعه در جهت این رسالت بزرگ می­کوشند و برای رسیدن به جایگاهی والا در سطح مراکز دانشگاهی و درمانی تمام همت و تلاش خود را می­گذارند تا با سربلندی، این راه خطیر را بپیمایند.
بی تردید، این مهم جز با رهنمودها و همراهی و همگامی صمیمانه مدیران و مسئولان فنی داروخانه های تابعه به تور مراد نخواهد افتاد. از این رو، برای رسیدن به نتیجه مطلوب و سزاوار، مشتاقانه منتظر و پذیرای ارشادات اساتید، مدیران، مراکز و شرکتهای داروئی و درمانی و دانشگاهی و نقدها و نظرهای صاحبان رأی و مدیران اجرائی هستیم.
نظرات و نقدهای سازنده شما عزیزان درباره این مجموعه، راهگشای ما برای رفع کاستی­ها و جبران لغزشها، و راهنمای مسئولان ذیربط، در مسیر ارتقای سطح کارامدی این مجموعه خواهد بود.

رسالت و افق فعالیت­های ما در مجموعه مدد ایران با شعار " مدد ایران حامی تحول سلامت" در برگیرنده:

-ارتقاء ارائه خدمات دارو درمانی به بیماران

-کاهش هزینه های پرداختی توسط بیماران

-اجرای کامل پوشش بیمه ای دارو

-ملزومات و تجهیزات پزشکی و کاهش مراجعه بیماران به خارج از بیمارستان برای تهیه اقلام مورد نیاز با استفاده از مدیریت هوشمند برای حفظ تندرستی و شادابی مردم کشورمان است.

تلفن تماس گویا: (پیش شماره ۰۲۱)

۸۸۷۷۹۴۸۷

۸۸۱۹۵۹۵۰

۸۸۲۰۵۰۶۹

مسئول دفتر مدیریت : داخلی ۱
معاونت بالینی داروسازی : داخلی ۲

امور اداری: داخلی ۳

امور بیمه گری: داخلی ۴

واحد اداری  : داخلی ۵

امور آموزش و روابط عمومی: داخلی ۶

فکس : داخلی ۷

امور کارگزینی: داخلی ۸

امور کارپردازی : داخلی ۹

آدرس: میدان آرژانتین-انتهای خیابان الوند-بعد از خیابان ۳۷ غربی-پلاک ۶۰ 

  • تماس با ما
  • تماس با ما
  • تماس با ما
  • تماس با ما

متن

متن

متن

متن