دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

دکتر کوهپایه زاده: مجموعه مدد جزئی از دانشگاه علوم پزشکی ایران است

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۶/۵ | 
رئیس دانشگاه  در مراسم تقدیر از داروسازان، مجموعه مدد ایران به عنوان جزئی از دانشگاه معرفی کرد.
به گزارش روابط عمومی مجموعه مدد ایران: دکتر کوهپایه زاده و هیئت همراه به منظور شرکت در نهمین نشست علمی و راهبردی بیمارستانهای دانشگاه مورخ 5 شهریورماه  در معاونت غذا و داروی دانشگاه حضور یافتند .
رئیس دانشگاه ضمن تبریک زادروز ولادت زکریای رازی، روز دارو ساز را تبریک نمود و عنوان داشت: در جریانات سخت پیش رو باید با همکاری و همفکری یکدیگر و مدیریت درون دانشگاهی دارو و تجهیزات لازم مراکز را تامین نماییم.
دکتر کوهپایه زاده ، مجموعه مدد ایران را به عنوان جزئی از دانشگاه معرفی و بیان کرد: با توجه به شرایط کنونی ، حفظ مجموعه مدد جزو وظایف ما است.
وی افزود: در نظر داریم با تمام توان هزینه های پایه بیمارستانها را به کمترین مقدار ممکن برسانیم و مجموعه مدد در این مسیرنقش مهمی دارد.
ایشان بر رفع مسائل و مشکلات مجموعه مدد با مشارکت بیمارستانها تاکید کرد و خواستار نظارت دقیق بر عملکرد پرسنل حوزه دارویی توسط مدیریت مجموعه مدد شد.
رئیس دانشگاه تصریح کرد: باید از هسته های فناور در حوزه دارو استفاده شود ، همچنین با بهره گیری از تحلیل های پزشکی، تجارب متخصصین و داشبوردهای مدیریتی تصمیمات سازنده ای در بحث اقتصاد دارو  اخذ گردد.
دکتر کوهپایه زاده از زحمات همه داروسازان شاغل در دانشگاه علوم پزشکی ایران قدردانی نمود و اظهار داشت: داروسازان در حوزه ارائه خدمات و نظارت به طور خیلی موثر  ایفای نقش می نمایند.
وی برای همه داروسازان و دست اندرکاران حوزه دارو آرزوی سلامتی و توفیق نمود .
سپس مراسم تقدیر از داروسازان و مدیر داروخانه های برتر دانشگاه علوم پزشکی ایران انجام شد.CAPTCHA

دفعات مشاهده: 253 بار   |   دفعات چاپ: 7 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر