دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

پیام تبریک رییس دانشگاه به مناسبت روز داروساز

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۶/۵ | 
دکتر جلیل کوهپایه زاده رییس دانشگاه طی پیامی فرا رسیدن پنجم شهریور، سالروز بزرگداشت محمدبن زکریای رازی طبیب، شیمیدان و داروساز بزرگ ایرانی را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران؛ متن پیام به شرح زیر است: 
پنجم شهریورماه، زادروز فیلسوف، شیمی دان و دانشمند عالیقدر، محمدبن زکریای رازی و روز داروساز را به تمام اعضاء جامعه بزرگ و فهیم داروسازی کشور، چه آنانی که سال هاست در این کسوت مشغول خدمت رسانی هستند، چه آنهایی که در کسوت استادی در کرسی های دانشگاهی مشغول تربیت داروسازان جدید هستند و چه دانشجویان عزیزی که به عنوان داروسازان آینده این کشور در سنگر علم و دانش در حال تحصیل می باشند، تبریک و شادباش عرض نموده و مقام و جایگاه والای آنان در کاهش و تسکین آلام دردمندان را مفتخرانه می ستایم و برای تک تک این عزیزان آرزوی سلامتی و نیک بختی مستمر را از درگاه حضرت دوست مسئلت می نمایم.
ضرورت دارو و داروسازی و نقش آن در تأمین سلامت بیماران، اهمیت و جایگاه ویژه ای دارد؛ این خود بهانه ای است تا همت والای این قشر، دیگر بار ستوده شود.
اینجانب، ضمن تبریک این روز به جامعه داروسازان کشور و به ویژه داروسازان، اعضای هیات علمی، دانشجویان و دست اندرکاران دانشگاه علوم پزشکی ایران، امیدوارم با هم اندیشی و همدلی همه عزیزان، بتوانیم گام های استواری را برای اعتلای سلامت در راستای حرکت به سوی دانشگاههای هزاره سوم برداریم.CAPTCHA

دفعات مشاهده: 77 بار   |   دفعات چاپ: 4 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر