دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

دومین جلسه شورای مدیران داروخانه های بیمارستانی مجموعه مدد ایران در سال 1397

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۳/۷ | 
دومین جلسه شورای مدیران داروخانه های بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی ایران در سال 1397 با حضور سرپرست، معاونین، مشاورین و کلیه مدیران داروخانه های تابعه، تعدادی از اعضای ستاد مجموعه مدد و با حضور دکتر بارانی مدیر دارو و مواد اعتیاد آور معاونت غذا و دارو و سرکار خانم دکتر قدس کارشناس دارویی معاونت غذا و دارو در روز دوشنبه مورخ 97/03/07 برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی مجموعه مدد ایران، دومین جلسه شورای مدیران با نام و یاد خداوند متعال و با سخنان سرپرست مجموعه مدد آغاز گردید. در ادامه سرکار خانم دکتر فتحی ضمن خوش آمدگویی به مدیران دارویی معاونت غذا و دارو، به دستورالعمل جدید صرفه جویی های دارویی ارسالی که از سوی معاون محترم درمان و معاون محترم غذا و دارو  به مراکز ابلاغ گردید، اشاره نمودند.
در ادامه سرپرست مجموعه مدد، به کارهای آتی این مجموعه اشاره داشته که از مهمترین آنها کمیته کارشناسی خرید دارو و ملزومات، صرفه جویی های دارویی در طی سال جدید، استفاده بهینه تر از نیروی انسانی و ... اشاره داشت.
در حاشیه برگزاری این جلسه نیز، از جناب آقایان دکتر پورهاشمی، دکتر یزدانی و دکتر کریمی و سرکار خانم دکتر رحیمی کیا بدلیل پایان همکاری با مجموعه مدد ایران تقدیر و تشکر نموده و با ارائه لوح تقدیر از آنها تشکر نمودند.
در ادامه مدیران داروخانه های تابعه از مشکلات و امور انجام شده در داروخانه های تحت مدیریت خود در حضور جناب آقای دکتر بارانی صحبت نموده و به بحث و تبادل نظر پرداختند.
 


CAPTCHA code

دفعات مشاهده: 254 بار   |   دفعات چاپ: 20 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر